Űrlap-betöltő címke
AEB HUNGÁRIA KFT
Directions and map

THE FACES OF INNOTEC 

We would like to present you the new colleagues in Innotec.

Luca Zavarise
Managing Director
lucazavarise@hotmail.com

Erika Leardini
Purchasing office
erika.leardini@innotecitalia.it

Roberto Azzolini
Board member
roazzolini@yahoo.it

Deborah Marchi
Administrative assistant
deborah.marchi@innotecitalia.it

Giovanni Boscaini
Process specialist
giovanni.boscaini@
innotecitalia.it

Giovanni Marchi
Programmer
ufficio.tecnico@innotecitalia.it

Raffaella Cadelli
Quality control
raffaella.cadelli@
innotecitalia.it

Manuel Marchiotto
Electric department assistant
manuel.marchiotto@innotecitalia.it

Simone Carcereri
Electric department manager
simone.carcereri@
innotecitalia.it

Bruno Martari
Programmer
ufficio.tecnico@innotecitalia.it

Stefan Colta
Warehouseman

Fabio Modena
Technical developer
fabio.modena@innotecitalia.it

Andrea Fraizzoli
Programmer
ufficio.tecnico@
innotecitalia.it

Monica Ottaviani
Administrative manager
monica.ottaviani@innotecitalia.it

Stefano Peruzzi
Programmer's manager
stefano.peruzzi@
innotecitalia.it

Michele Violante
Programmer
ufficio.tecnico@innotecitalia.it

Luca Scotti
Process specialist
ufficio.tecnico@
innotecitalia.it

Andrea Zavarise
Warehouse coordinator
andrea.zavarise@innotecitalia.it

Stefano Storato
Technical developer
stefano.storato@
innotecitalia.it

Anna Zavarise
After-sales employee
anna.zavarise@innotecitalia.it

Giuseppe Simone Vasile
Research and development
giuseppe.vasile@
innotecitalia.it

Szeretne értesülni a Csoport újdonságairól, kezdeményezéseiről és rendezvényeiről? Iratkozzon fel hírlevelünkre!
Ez a weboldal technikai cookie-kat és harmadik fél cookie-jait használja statisztikai adatok gyűjtésére. A cookie-kal kapcsolatos további információért kattintson ide. Ha folytatja a böngészést szeretne a webhely egy másik területére való belépéssel, vagy egy ugyanazon elem (például egy kép vagy egy link) kiválasztásával, akkor hozzájárul a webhely által használt cookie-k és egyéb profilkészítési technológiák használatához. Az üzenet elrejtéséhez kattintson ide.