Űrlap-betöltő címke
AEB HUNGÁRIA KFT
Directions and map

The new faces of AEB 

Here are the new colleagues who have recently joined our group.

Federica Fossati
Marketing assistant
AEB Italia
ffossati@aeb-group.com

Flavia Susana Tagua
Quality Manager
AEB Argentina
calidad@aebargentina.com.ar

Riccardo Rossetti
Laboratory technician
AEB Italia
rrossetti@aeb-group.com 

Marjolaine Bessieres
Laboratory technician (Sigolsheim)
AEB France
mbessieres@aeb-group.com 

Rodrigo Da Silva Linyvy
Accountant
AEB Brazil
rodrigo@aeb-brasil.com.br

Pedro Mendes
Warehouseman (Gretz)
AEB France 

Marisha Belcher
Accountant assistant
AEB Africa
marisha@aeb.co.za

Marie Nussbaumer
Winemaker and Head of Westhalten Laboratory
AEB France
mnussbaumer@aeb-group.com 

Adelmo Carlos Paula
Sales representative Food
AEB Portuguesa
adelmopaula.aeb@mail. telepac.pt 

Patrick Prevot
Winemaker (Westhalten)
AEB France
pprevot@aeb-group.com 

Gabor Tolnai
Warehouseman and driver
AEB Hungaria 

Sébastien Chedozeau
Commercial technician (Gretz)
AEB France
schedozeau@aeb-group.com 

Magdalena Teran
Office Manager
AEB USA
maggie@aebusa.com 

Szeretne értesülni a Csoport újdonságairól, kezdeményezéseiről és rendezvényeiről? Iratkozzon fel hírlevelünkre!
Ez a weboldal technikai cookie-kat és harmadik fél cookie-jait használja statisztikai adatok gyűjtésére. A cookie-kal kapcsolatos további információért kattintson ide. Ha folytatja a böngészést szeretne a webhely egy másik területére való belépéssel, vagy egy ugyanazon elem (például egy kép vagy egy link) kiválasztásával, akkor hozzájárul a webhely által használt cookie-k és egyéb profilkészítési technológiák használatához. Az üzenet elrejtéséhez kattintson ide.